Stylish blog awards

Čia panašiai, kaip folklore vadinamas “grandinis laiškas”, jeigu neišsiųsi jo 10 žmonių – dešimtį metų lydės nelaimė.

Juokauju. Iš tiesų, tai labai džiaugiuosi, nes niekada netikėjau, kad galima išlaikyti skaitomą ir lankomą blogą. Tos vadinamos blogosferos, tai kaip gigantiški didmiesčiai, kuriuose susigrūdus visokia galybė vienišų žmonių, gyvenančių mažuose buteliuose, kurie vienas kito vengia ir susipažįsta nebent netyčia, skirtingai nei kokiuose social web’uose, kurie labiau primena komuna, tačiau klydau:) Reikia tik nesigėdinti, šiek tiek save pareklamuoti ir atsiras žmonių, kuriems patiks jūsų butas!

Nežinau ar čia apdovanojimas, ar rekomendacija, bet vienaip ar kitaip labai smagu ir gavau jį iš Agnės arba kitaip ag vintage:)

O dabar apdovanojimų taisyklės:

1.Gavęs apdovanojimą išduoda, iš ko jį gavo;
2.Parašo 7 dalykus apie save;
3.Paskelbia savo mėgstamus tinklaraščius, kam perduos titulą;
4.Jiems praneša gerą žinią.

7 dalykai apie mane:

1. Nemėgstu mados siaurąja prasme, tačiau man patinka stilius ir jo istorija, dažnai vadinama mados istorija.

2. Mokiausi dailės nuo 5 metų, bet tik baigusi dailės gimnaziją supratau, kad nestosiu į dailės akademiją. Metų praleistų KDG nekeisčiau į nieką:)

3. Labai mėgstu drag shows. Manau tai yra nuostabi meno forma

4. Kolekcionuoju vintažines sukneles.

5. Gražiai ir stilingai apsirengę žmonės gali mane pradžiuginti ir labai pakelti nuotaiką.

6. Esu feministė, kovoju už LGBT teises ir laisves ir noriu padaryti pasaulį gražesnį.

7. Prašau neiti žiemą į soliariumus, ir neiti į juos apskritai! Ir jokiu būdu nesidažyti plaukų baltai ar gelsvai. Man širdį ir akis skauda žiurint į tokius žmones. Jūs dar galite būti išgelbėti!:)

O mano nominantai bus šitie:

gincherry Nes ji taip pat mėgsta ir įstabiai vilki vintažinius drabužius. Žiūrint į Ją ir jos drabužių derinius man niekada nekyla klausimų ir pasitaiso nuotaika. Už grožį ir aukštą estetinį lygį.

animalsindresses Už žvėrelius, paukštelius, estetiką ir gerą skonį.

agvintage Už aktyvumą ir daugybė puikių idėjų, ir nors kartais mūsų estetika prasilenkia, žaviuosi noru eksperimentuoti.

feedyourfashionanimal Už subtilumą ir taipogi gerą skonį. Ir mini kritika:) Kuo mažiau starbukso puodeliu ir vogue viršelių, o daugiau tavo derinių. Mano galva esi labai graži ir stilinga.

Tai va, ir viskas:) Ačiū Agnei ir siūlau užeiti dažniau:)

This reminds me a bit of a ‘chain letter’, a so called ritual in a contemporary folklore. ‘If you’re not gonna send it to ten people, you’ll have bad luck for 10 years’.

I am joking. And to tell you the truth am very happy cause I never believed one can really have a successful or at least readable blog. Blogospheres seemed to me like huge cities that hide thousands of lonely people that live in their tiny apartments. People that are avoiding each other and the only way they get to know each other is by accident, unlike the social web, that resembles more a commune. But I was wrong. You just shouldn’t be shy, advertise yourself a little bit and soon you will find people that like your apartmentJ

I am not sure if this is an award or a recommendation but one way or another I’m really flattered and I got it from Agne, or Ag Vintage – http://agvintage.wordpress.com/

And now the rules of the award:

1.      The awarded lets everyone know who awarded her/him

2.      Writes 7 facts about her/him

3.      Announces her/his favorite blogs

4.      Tells them the good news

So 7 things about me:

1.      I dislike fashion in it’s narrow sense, but I like style and the history of style or how it’s sometimes called fashion history.

2.      I studied art since 5 but only when I graduated art high school, I realized I’m not going to art academy. The years I spent in my art gymnasium, I wouldn’t trade for anything!

3.      I love drag shows. I believe it’s a great form of art.

4.      I collect vintage dresses

5.      People that dress beautifully and have a great style can really make me happy and cheer me up if I was sad.

6.      I am a feminist. I fight for LGBT rights and I want to make world more beautiful.

7.      Please do not go to the solariums in winter, or even better – ever! And please do not dye your hair blond or platinum. My heart and eyes ache looking at you. You can still be saved!

And here are the nominees:

gincherry Cause she also likes and wears (very well!) vintage. Looking at her and her clothes, I never have any questions and am always cheered up. For beauty and high level of aesthetics!

animalsindresses For animals, birds, aesthetics and good taste.

agvintage For being active and having a bunch of great ideas. And even though our aesthetics don‘t get along some times, I admire the ability to experiment.
feedyourfashionanimal For subtlety and also good taste. And a tiny drop of criticism: less starbucks cups and vogue covers, more pictures of you and your style. I think you are gorgeous and stylish.

That‘s ot folks! Thanks a lot to Agne and dont be a stranger:)

Advertisements

4 Comments

Filed under Uncategorized

4 responses to “Stylish blog awards

  1. ei, gi pagal sita zaidima negalima duoti apdovanojimo tam, is ko gavai 🙂

  2. Dar kaip tik vakar vakare vyrui sakiau,kad negavau sito apdovanojimo is nei vieno ‘kolegos’ [turejau omenyje stiliaus blogus] ir se tau, kad nori 🙂 Kaip ten sakoma: buk atsargus su savo norais/mintimis 🙂 Nors sita apdovanojima gavau is vieno labai mielo rankdarbiu blogo [ir jau ruosiu irasa], bet buvo malonu gauti ir is ‘kolegos’ 🙂
    Suzinojau tikrai idomiu dalyku 🙂 [Man patinka suzinoti tai, ko negali suzinoti skaitydamas bloga] 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s